Noclegi Styrnol Autor : Martens kategoria: HotelNoclegi Styrnol oddają do dyspozycji klientów 40 miejsc noclegowych w komfortowych pokojach 2 osobowych typu DBL i TWEEN, w studiach 4 i 5 osobowych z balkonami, jak również jeden apartament dwupoziomowy z antresolą. Każdy pokój posiada własną łazienkę, a apartament wannę z hydromasażem. Na zewnątrz znajduje się duży ogród z altaną, grillem, miejscem na ognisko oraz bezpieczny plac zabaw dla dzieci.Wysokość : 644.00 m n.p.m.

Siedem kilometrów od najwyżej położonej drogowej przełęczy - Przełęczy Krowiarki znajdują się Noclegi Styrnol (Zawoi Podryżowane). Mniej więcej 500 m. od obiektu  funkcjonuje linowa kolei OTN Mosorny Groń. Czerwona trasa z homologacją fis - jedna z najwybitniej cenionych tras zjazdowych w naszym państwie. Kolejnym obiektem narciarskim znajdującym się w pobliżu obiektu jest kompleks wyciągów orczykowych na Czatoży. Wokół obiektu Noclegi Styrnol znajdują się trzy górskie pasma: Babiej Góry, Policy i Jałowca.

Noclegi Styrnol mają wyśmienitą lokalizację. Wojewódzka droga gwarantuje bardzo szybki i dobry dojazd do obiektu, jak również dobry dostęp do kluczowych szlaków komunikacyjnych. Na obiekcie panuje klimat górskiego zacisza. Poza tym dostęp do rzeki i lasu. 

Noclegi "STYRNOL" / Zawoja 1332 / 34-222 Zawoja / tel: (033) 877 66 00 / tel. kom: 506 690 233 / e-mail: noclegi@styrnol.pl