Namiot Beaver 3 High Peak Autor : Martens kategoria: Sprzęt turystyczny
Produkt dostępny w sklepach:
Specyfikacja:


ilość osób: 3
wodoodporność: 1000mm
stelaż: włókno szklane
waga: 2,6 kg
podłoga: polietylen
tropik: poliester pokryty PU, wejście mesh
wymiary po spakowaniu: 54x13cm
wymiary: 180x200x120cm


Komfort w trakcie biwakowania jest ważnym czynnikiem determinującym zakup namiotu. Namiot Beaver 3 firmy High Peak jest potwierdzeniem tego, że biwakowanie może być przyjemnością w najlepszej formie.


Namiot Beaver 3 posiada sporo miejsca. Ogromna sypialnia zapewnia wygodny nocleg dla 3 osób, a dzięki zastosowaniu materiału oddychającego namiot będzie miał odpowiednią wentylację, a temperatura będzie optymalna. Topik posiada wytrzymałość na deszcz do 1000mm słupa wody, co powoduje, że Beaver 3 znajduje wykorzystanie w czasie wakacji. W trakcie deszczu w okresie letnim, będziesz miał pewność, że wilgoć nie dotrze do środka. Również od spodu - podłoga wytworzona jest polietylenu, który doskonale izoluje od podłoża. Koniec z zaziębieniem spowodowanymi wilgocią z ziemi!

Namiot Beaver 3 polecamy na piesze lub rowerowe wycieczki. Namiot po spakowaniu nie jest wielki, a jego waga jest niewielka (dzięki wykorzystaniu nowych materiałów, np. włókna szklanego). Rozbijanie namiotu nie sprawia trudności.